04-06-2020 19:00Jet ItalieRené de Meijerjet.italie@kpnmail.nlBaan 3
03-06-2020 17:30JosTheaJosdohmen.j@gmail.comBaan 3
05-06-2020 08:00peter hardijpjer sendenp.hardij58@ziggo.nlBaan 1
03-06-2020 19:30Math ReitzCoos v.Vlokhovenmathreitz@home.nlBaan 3
02-06-2020 19:00Rob HabetsPeter van NeerPjer.senden@gmail.comBaan 2
01-06-2020 14:00René de MeijerJet ItalieRenedemeijer@hetnet.nlBaan 3
01-06-2020 19:30TheaPaulaThea.hameleers@hotmail.comBaan 3
01-06-2020 19:30TheaPaulaThea.hameleers@hotmail.comBaan
05-06-2020 08:00Theo BrasséPaul 't Lamthebrass@me.comBaan 1
02-06-2020 19:00TheoPaulthebrass@me.comBaan 1
02-06-2020 19:00Hub en WinoGerard en Guidowinovandegaar@gmail.comBaan 3
08-05-2020 08:00Peter hardijPjer sendenP.hardij58@ziggo.nlBaan 2
02-06-2020 19:30Rob HabetsPeter van Neerpjer.senden@gmail.comBaan 2
03-06-2020 17:30Mathieu DuijkersWiel Franssenmatduijk@hotmail.comBaan 3
02-06-2020 19:00Pjer SendenPeter HardyPjer.senden@gmail.comBaan 2
31-05-2020 15:00JanJantjehabetsljf@home.nlBaan 2
31-05-2020 15:00Loek Habets (test)Pietje Pukhabetsljf@home.nlBaan 2
31-05-2020 15:00Loek Habets (test)Pietje Pukhabetsljf@home.nlBaan 2
26-05-2020 19:00WinoPuetwinovandegaar@gmail.comBaan 1
28-05-2020 20:00Wum Meertens'Giel Horstenbachmichael.maes@home.nlBaan 2
29-05-2020 21:00Wum Meertens'Giel Horstenbachmichael.maes@home.nlBaan 4
27-05-2020 18:30Wum Meertens'Giel Horstenbachmichael.maes@home.nlBaan 3
26-05-2020 19:30PietGuidowinovandegaar@gmail.comBaan 1
26-05-2020 19:00WinoHubwinovandegaar@gmail.comBaan 1
26-05-2020 19:00WinoHubwinovandegaar@gmail.comBaan 1
26-05-2020 21:00Michael MaesRonnie Henrotteinfo@michaelmaes.nlBaan 4
Resultaten 1 - 26 van 26

Baanreservering

Belangrijk:

Voordat u dit formulier invult, moet u de lijst boven gecontroleerd hebben om zodoende te voorkomen dat de baan dubbel in die tijd gekleemd wordt. Gebeurt dat toch dan gaat de eerste voor. De afspraak  is dat er 45 minuten gespeeld wordt en 15 minten voor het slepen en voor de wissel.

 

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input


Invalid Input

Inlogscherm

Inloggen alleen voor website beheerders/editors

Onze sponsors

Go to top